This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Wizyty
Dziś: 13Wszystkie: 3302

Podkarpacki Bank Spółdzielczy integruje systemy w oparciu o produkty Oracle SOA

Artykuły o kredytach » Podkarpacki Bank Spółdzielczy integruje systemy w oparciu o produkty Oracle SOA

 

Oracle Polska i AMG.net informują, że w Podkarpackim Banku Spółdzielczym w Sanoku zakończył się I etap wdrożenia kompleksowego systemu obsługi kart oraz platformy integracyjnej, która łączy obecne i przyszłe systemy pracujące w Banku.

Zbudowana w ten sposób platforma jest elementem warstwy zwanej Applications Grid, łączącej wszystkie aplikacje Banku, zarówno obecne jak i budowane w przyszłości. Pozwala także udostępniać funkcje systemów Banku jako usługi, wykonane w taki sposób, aby mogły być wykorzystywane przez różne systemy Banku.

Pierwszym systemem, który został podłączony do platformy jest System Obsługi Kart (SOK), autorskie opracowanie firmy AMG.net, które umożliwia Bankowi kompleksową obsługę kart płatniczych - od wsparcia sprzedaży produktów kart płatniczych, poprzez obsługę posprzedażową, autoryzacje transakcji w trybie On-Line, czy też zarządzanie opłatami i prowizjami, aż po rozliczanie transakcji wykonanych kartami płatniczymi.

System działa w trybie 24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku niezależnie od dostępności systemu księgowego Banku. Jest to o tyle istotne, że autoryzacje On-Line mogą być realizowane także wówczas, gdy trwa procedura zamknięcia dnia w systemie księgowym. W takim przypadku dane o wykonanych transakcjach w czasie niedostępności systemu księgowego zostaną do niego przekazane automatycznie po ponownym zestawieniu połączenia.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy należy do czołówki polskich banków spółdzielczych, zarówno ze względu na rozmiary działalności, dynamikę rozwoju, różnorodność oferowanych produktów oraz wysoką jakość usług. Bank jest laureatem wielu prestiżowych nagród, prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego poprzez sieć 78 placówek. Oferta produktowa Banku obejmuje pełen zakres usług: ROR, rachunki walutowe, lokaty, kredyty, karty płatnicze, ubezpieczenia oraz fundusze kapitałowe. Klienci Banku mogą korzystać z ponad 3200 bankomatów, w których można wybierać pieniądze bez prowizji.