This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Wizyty
Dziś: 10Wszystkie: 3299

Kredyty mieszkaniowe

 

W całym procesie kupowania własnego mieszkania bardzo ważne jest zapewnienie finansowania inwestycji, a więc wybór odpowiedniej oferty kredytowej. Trzeba pamiętać, iż każdy kredyt mieszkaniowy wiąże każdego kredytobiorce z bankiem na długie lata. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego banku.

 

Jak wziąć kredyt na mieszkanie lub budowę domu?

 

Zapoznaj się ofertami kredytów mieszkaniowych i sprawdź, który bank spełnia Twoje potrzeby finansowe.  Możesz także zgrubnie oszacować na jaki kredyt Ciebie stać naszym kalkulatorem zdolności kredytowej.

 

Po wyborze banku lub banków powinieneś dowiedzieć się jaką masz dokładnie zdolność kredytową w wybranym banku. W tym celu wypełnij zgłoszenie internetowe z zapytaniem o kredyt. Konsultant Call Center wybranego przez Ciebie banku oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości odnośnie oferty. 

 

Doradca kredytowy w oddziale zaproponuje Ci kredyt, udzieli Ci wszelkich informacji o warunkach kredytu i niezbędnej dokumentacji - przedstawi pełny wykaz dokumentów, które powinieneś skompletować i dołączyć do wniosku kredytowego. Po zgromadzeniu wszystkich dokumentów ma miejsce podpisanie wniosku o kredyt. Doradca Kredytowy pomoże Ci wypełnić prawidłowo ten wniosek. Następnie ma miejsce rozpatrywanie Twojego wniosku przez analityka bankowego, który sprawdza Twoją sytuację finansową oraz analizuje i ocenia stan prawny i techniczny kredytowanej nieruchomości. 

 

Dzięki pozytywnej decyzji kredytowej możesz podpisać umowę kredytową na ponownym spotkaniu z doradcą. 

 

Wypłata kredytu następuje w większości banków, gdy złożysz wniosek o wypłatę podpisany przez wszystkich kredytobiorców. 

 

Kredyt z dopłatami "Rodzina na Swoim"

kredyt rns"Rodzina na Swoim" to preferencyjny kredyt złotówkowy . Udzielany jest przez wytypowane banki w ramach programu państwowych dopłat do kredytów budowlanych. Mimo że jest to program centralny i można by oczekiwać, że we wszystkich bankach warunki kredytu będą takie same, w istocie w miarę wzrastającego powodzenia akcji kredytowej „Rodzina na Swoim” pojawiły się różnice w ofertach banków.