This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Wizyty
Dziś: 11Wszystkie: 3300

Kredyty dla rolników

 

Pożyczka dla rolników, osób prowadzących pozarolniczą działalnośc gospodarczą na wsi oraz rodzin i osób zatrudnionych w gospodarstwie rolnym jest oczekiwanym długo produktem na rynku finansowym. Kredyty dla rolników są trudniej dostępne niż dla osób prowadzących działalność rolniczą, jednak ostatnio się to zmieniło. 

 

Z uwagi na dotacje i fundusze unijne płynące szeroką drogą do naszych rolników doczekaliśmy się zabiegania banków o rolników. Rolnik aktualnie kupuje najnowsze traktory i maszyny rolnicze niezbędne do prowadzenia gospodarstwa. Rolnicy także często korzystają z dotacji unijnych do realizacji których niezbędne jest posiadanie pozostałego kapitału (współfinansowanie) Aby uzyskać współfinansowanie w banku należy wykonać szereg czynności w zasadzie typowych dla uzyskania kredytu. Bank chętniej pożyczy pieniądze mając świadomość, że większość niezbędnego do realizacji inwestycji kapitału klient otrzyma z Unii Europejskiej. Instytucje finansowe wprowadzają różnego rodzaju produkty mające pomagać w takich sytuacjach, kiedyś były to kredyty pomostowe, kredyty współfinansujące a aktualnie w wielu bankach zawiera się to w produkcie pod ogólną nazwą KREDYT ROLNICZY.

 

Kredyt na zakup maszyn i urządzeń

 

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla każdego gospodarstwa, dlatego oferujemy finansowanie zakupu maszyn oraz urządzeń rolniczych za pośrednictwem atrakcyjnego kredytu bankowego. 

 

Kredyt na zakup pasz i nawozów

 

Pasze i nawozy do towary, bez których gospodarstwo rolne nie ma racji bytu. Koszt zakupu jest znacznym obciążeniem dla gospodarstw rolnych, w związku z tym chcemy Państwu zaproponować kredyt na zakup pasz i nawozów. 

 

Kredyt na zakup zwierząt hodowlanych

 

Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo poszerzyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.